טיפול במשבר

0
490
טיפול במשבר
קרדיט: קנבה

כולנו עוברים משברים שונים בחיים, ואפשר גם להבין מדוע. החיים כל הזמן נמצאים בתנועה ואנחנו נדרשים להתאים את עצמנו, להשתנות ולעמוד בקצב. יש לנו שלל ציפיות מעצמנו ומהאנשים בחיינו, כך ומעבר לכל אלה, כמובן שלא תמיד הדברים קורים כמו שאנחנו רוצים. לכן אפשר להבין מדוע כל אחד מאיתנו עלול למצוא את עצמו בתקופות שונות של משבר. מה שחשוב באמת זו השאלה איך אנחנו מתמודדים במשבר, ולא פעם טיפול במשבר זו הבחירה הנכונה. טיפול פסיכולוגי, שמאפשר לכם לעצור לרגע, להתבונן ולהקשיב לכם, זה כל מה שצריך. לכן, אם אתם מרגישים במשבר, למה שלא תפנו עוד היום אל פסיכולוגית קלינית מוכשרת ומנוסה כמו רות שפנדאו? היא מביאה איתה ניסיון רב שנים לצד אינספור מטופלים שיכולים להעיד על כישרונה, כך שברור שגם לכם היא תצליח לעזור.

למה לא כדאי לוותר על טיפול במשבר?

לא קל לעבור טיפול במשבר, אך האפשרות השנייה, של התעלמות מהמצב, היא לא יותר טובה. אם תתעלמו מהמצב או שתנסו לטמון את הראש בחול, עלול להיות שהמשבר יגיע בצורה חריפה יותר בהמשך הדרך. לעומת זאת, אם באומץ רב תעמדו מול הקושי, תדברו עליו, תחוו אותו ותתחברו לעצמכם, בהחלט יכול להיות שזו תהיה הזדמנות לשינוי. לכולנו יש דפוסי חשיבה והתנהגות שמנהלים אותנו. לכן, אם נהיה מודעים להם, נוכל להתחיל ליצור את השינוי שעמוק בפנים אנחנו חולמים עליו כבר שנים. לכן דווקא בעת משבר כדאי יהיה לפנות לטיפול, אז למה אתם מחכים?

טיפול עם פסיכולוגית מנוסה

כשמדברים על טיפול במשבר מדברים על חוויה מורכבת. לכן חשוב מאוד לבדוק עם מי אתם יוצאים למסע הזה, כי זה לא הולך להיות קל. יהיו בו רגעים קשים ומאתגרים במיוחד. מצד שני, אם תבחרו לכם פסיכולוגית מוכשרת ומנוסה, אתם תרגישו שיש לכם על מי לסמוך. אתם תרגישו שיש לכם שותפה למסע ולשינוי שאתם עושים. לכן כדאי שתתקשרו עוד היום למספר: 077-9966431 ותקבעו לעצמכם פגישה ראשונה עם הפסיכולוגית הקלינית רות שפנדאו. היא תלווה אתכם בצורה מקצועית לכל אורך הדרך ותעזור לכם להגיע אל התשובות שטמונות בכם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here