ברכה לחתונה 

0
1373
ברכות לחתונה קליפ נולד

 

ברכה לחתונה אמורה לרגש את החתן והכלה בשיאו של הערב. מקריאים אותה הורים, אחים, ובני משפחה אחרים. ניתן להכין ברכה סטנדרטית ונאה אבל ניתן גם להפיק לאותו צורך סרטון מהמם באולפן מקצועי. רבים בוחרים באופציה השנייה בגלל הייחוד שלה. אולפני "קליפ נולד" מתמחים בצילומי קליפים וסרטנים וניתן לקבל מהם מידע רב.

ברכה לחתונה – הקרנה באולם האירועים 

ברכה לחתונה המופקת באולם מאובזר ומצויד היטב, תעשה את ההבדל בין ברכה סתמית לברכה לחתונה מיוחדת יותר. הצוות באולפן כולל טכנאים, במאים עורכים ומומחים אחרים אשר יודעים להפיק את הסרטון בצורה הטובה ביותר.  ניתן למצוא בו מיקרופונים, אוזניות, סטנדים לתאורה, למצלמות, להנחת תווים ודפים, מוניטורים ועוד. כמו כן קיימות מצלמות, עדשות. מתקני רקע וציוד צילום נוסף. על הקירות מותקנים פאנלים אקוסטיים לבידוד. תהליך ההפקה ייעשה במועד שנקבע. ניתן להפיק רק ברכה הווקאלית אבל ניתן גם לצלם את המברכים. המומחים השונים יבצעו את ההעמדה של המקריאים ויצלמו אותם בזוויות מחמיאות כולל בתקריבים. כל אחד יכול לבחור את סגנון הברכה על פי טעמו האישי. הוא, אף, יכול לקבל ייעוץ ממומחי האולפן. 

ברכה מצולמת לחתונה קליפ נולד

יתרונות רבים להפקה ייחודית כזאת

ברכה מוקלטת מראש/ קליפ חתונה  ו/או צילום של כל האירוע הנ"ל יוסיף עניין ויתרום לאווירה באולם. אנשים רבים אינם אוהבים לשאת ברכות מול קהל רב ופתרון כזה יכול להיות יעיל מאוד עבורם. ניתן להוסיף מוסיקת רקע המוסיפה עוד יותר. הקליפ יישמר למזכרת וניתן יהיה בעתיד לראותו שוב ושוב. ביקור באולפן הקלטות כזה יוסיף עוד ממד מרגש למשפחה המתארגנת לקראת האירוע. הסרטון הזה יכול להיות מצורף לצילומים אחרים הנעשים לקראת האירוע ובמהלכו לטובת יצירת סרטון מקיף מושלם.

שירות מקצועי

מומלץ לקבל שירות מסור מאת אולפני "קליפ נולד" בעלי ניסיון רב ההולך לפניהם בכל הקשור בהקלטת שיר באולפן לאירועים. מנהליהם הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר בתחום המגיע ממתן שירות מקצועי ללקוחות רבים לאורך השנים. הם יודעים להפיק קליפים, שירים, ברכות, סרטונים ועוד ברמה גבוהה מאוד. הם ישמחו להעמיד את התשתית שיצרו ואת כישוריהם לכל לקוח נזקק – וותיק או חדש גם יחד.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here