צילומי הריון

0
1049
צילומי הריון מקצועיים
קרדיט : ישראל יניב

 

את בהריון ובוודאי מתרגשת, מלאת צפייה וכמיהה אימהית שמציפה אותך, ובאופן טבעי את רוצה לחלוק עם העולם את החוויה המדהימה שמתבשלת בתוכך וכמהה להגיע לרגע הגדול, תשעה חודשים שאוטוטו מסתיימים בחוויית הלידה. תשעה חודשים בהם עברת כל כך הרבה יחד עם בן זוגך. את מביטה בעצמך במראה, ובוחנת את עצמך בכל כיוון אפשרי איך את נראית בהריון. כל השינויים שגופך עובר, ניכרים היטב, הבטן התופחת מחודש לחודש והפיכתך לאמא, את בוודאי רוצה לתעד אותך למזכרת, אבל זה מסובך לעשות זאת בעצמך. אילו רק היה אפשר לצלם את כל נשיותך, הכמיהה, הצפייה אימהית המתפרצת מגופך בכל תמונה ותמונה, שתספר את הסיפור כשביום מן הימים תרצי להיזכר איך נראית כשהיית בהריון. נשים רבות מעוניינות לתעד את הרגעים המרגשים הללו, אך לא יודעים כיצד לעשות זאת בצורה הנכונה. בדיוק בשביל זה, סטודיו ישראל יניב  המתמחה בצילומי הריון, יגשים לך את החלום ויצור לך את הזיכרונות המיוחדים מאותם רגעים של הריון שיוגשו לך בהרבה אדיבות, רכות ויחס אישי. 

צילום הריון
קרדיט : ישראל יניב

צילומי הריון איך זה מתבצע

צילומי הריון או צילומי ניו בורן דורשים הכנות מוקדמות, על מנת שהכל יתבצע בצורה נינוחה וטובה. על מנת לעבור את זה בצורה כיפית, קחי לך יום אחד שהוא רק שלך בו את מקדישה אותו לעצמך, לתינוק שבבטנך, לבן זוגך, למשפחתך. הצילומים נערכים בסטודיו במקצועיות ובדייקנות, ובתאורה טבעית בלבד. האווירה הביתית  אינטימית, והחוויה האישית שתירשם בכל תמונה ותמונה לעד. 

מה את מקבלת ביום הזה?

  • בחירת התפאורה היא שלך.
  • בחירת ביגוד תואם.
  • אביזרים נלווים.
  • בוק הריון מקצועי.

וכל זה מתוך המגוון הרחב שנמצא בסטודיו. 

למה נשים מעדיפות לתעד הריון?

את יודעת שיש רגעים כאלה שהם בשביל לנצור אותם כאן ועכשיו ולתמיד כמו צילומי גיל שנה הרגעים המיוחדים מאושרים האלה שלא יחזרו עוד במהלך החיים, רגע כזה הוא כשפרי אהבתך עדיין נמצא בבטנך. הריון הוא שיא הנשיות, ולכן חובה לתעד את הרגעים הנפלאים הללו.

צילומי הריון הם לא סתם עוד אוסף תמונות לאלבום האישי- משפחתי, אלא חוויה נשית אימהית משפחתית, שמגלה אותך מחדש מתמונה לתמונה, במראה הכי נשי טבעי אימהי שלך. סטודיו ישראל ניב, יוציא ממך את המיטב. 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here