לעשות או לא לעשות? החשיבות של בדיקת פוליגרף

0
46
לעשות או לא לעשות? החשיבות של בדיקת פוליגרף

לכולנו ברור כי בדיקת פוליגרף מתקשה לספק תשובה חד משמעית, ולמרות שהיא מהימנה מאוד – היא לא נחשבת לקבילה בבית המשפט. ובכל זאת רבים מתלבטים האם נכון לבצע בדיקת פוליגרף במקום העבודה או במסגרת החקירה הפלילית. אם אתם עדיין לא ממש בטוחים האם הצעד הזה חכם או לא, הנה מה שחשוב לדעת על הבדיקה ועל הסיבות שבגללן המשטרה או הבוס בכל זאת מעוניינים בה. למידע נוסף, ניתן ליצור קשר עם ש. כספי.

 

כיווני חקירה חדשים וישנים

אז נכון, גם מי שרק החל את לימודי המשפטים מכיר את הסטטיסטיקה, ובדיקת הפוליגרף לא מבטיחה תוצאות עם דיוק של 100 אחוזים. מצד שני, גם המשטרה מודעת לכך ובכל זאת בדיקת פוליגרף משמשת לא פעם כדי לקבל חוות דעת טובה יותר באשר לחשוד וביחס לכיווני החקירה הקיימים (ואלה שעדיין לא קיימים). במילים אחרות, גם אם מצדו השני של "גלאי האמת" נמצא אדם שיודע כי הבדיקה לא תתקבל בבית המשפט, היא ללא ספק כלי משמעותי שיעזור לו לקבל החלטות לפני שימשיך הלאה בחקירה. את הבדיקה הזו תוכלו לבצע בעזרת חברת ש. כספי, המצוידת בכלים המתקדמים ביותר לביצוע חקירות ובדיקות פוליגרף ברמה הכי גבוהה שיש.

 

משמעות הסירוב שלכם להיבדק

מן הצד השני, רבים מתלבטים האם הם רשאיים לסרב לעבור את הבדיקה. הם לא מהססים משום שיש להם מה להסתיר, אלא משום שהם מבינים בדיוק איך המכשיר עובד. התגובות הפיזיולוגיות מאותתות למכשיר שהנבדק אינו דובר אמת, והם חוששים שיתקשו לשמור על קור רוח כשיישאלו שאלות שונות, גם אם הם בטוחים באמינות הגרסה שלהם. לכן, אם חוקר פרטי מבקש לבצע בדיקה במסגרת חקירה פלילית, בחינה פנימית במקום העבודה או כל סיבה אחרת – לא בטוח שכדאי לכם לסרב.

 

מי מבצע בדיקות פוליגרף?

בין אם אתם נדרשים להשיב לשאלות במסגרת חקירה משטרתית ובין אם אתם מבקשים לנקות את שמכם ולהדוף טענות שונות המועלות נגדכם, חוקר פרטי בצפון הוא ללא ספק גורם מקצועי שיכול לעזור לכם להשיג את התשובות שאתם מחפשים. ניסיון, טכנולוגיה חדשנית ויכולת לתכנן בקפידה כל שאלה, אלה הם הכלים שיספקו מענה איכותי ומדויק יותר.

חברת ש. כספי היא בין המובילות בישראל בתחום, והיא תעזור לכם לחזק את גרסתכם או לבחון היטב את צוות העובדים שלכם כדי להבין מה באמת קורה בין כותלי העסק. כמו כן, צוות העובדים יסייע לכם במקרים של חקירות מודיעיניות, חקירות אישות ועוד. לתכנון הבדיקה שלכם אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון 054-6204394.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here